Hier vindt u alles op het gebied van deuren. De Jong & Roos BV probeert u een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Zo kunnen wij sierdeuren leveren, maar ook HPL deuren.
Overigens bieden wij op dit gebied een unieke dienst via ons 'totaalconcept'. Hierbij meten we kozijnen digitaal in, en hangen de deuren inclusief gemonteerd hang- en sluitwerk!
Voor meer informatie kunt U ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Deze ramen bieden iedereen voordelen: De bouwer: de ramen zijn eenvoudig en snel te plaatsen. De huiseigenaar of eigenaar van het pand: geen onderhoudskosten. De architect: nieuwe ontwerpmogelijkheden, met een belangrijke rol voor glas.
Bij alle ramen maken we onderscheid tussen enkele en isolerende ramen. Enkele of enkelglas ramen hebben mat geslepen randen, terwijl isolerende ramen een smal wit of zwart afwerkingsprofiel hebben. In beide gevallen is het mogelijk om te kiezen voor een inbraakwerend raam, dat het Politiekeurmerk Veilig Wonen heeft.
De Jong & Roos BV probeert u op dit gebied een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Mocht er toch een artikel ontbreken, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen voor een vakkundig advies en/of bestelling tegen een scherpe prijs. U kunt ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Hier vindt u alles op het gebied van ventilatietechniek & sun control. De Jong & Roos BV probeert u op dit gebied een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Mocht er toch een artikel ontbreken, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen voor een vakkundig advies en/of bestelling tegen een scherpe prijs. U kunt ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Hier vindt u alles op het gebied van halfgelaatsmaskers. De Jong & Roos BV probeert u op dit gebied een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Mocht er toch een artikel ontbreken, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen voor een vakkundig advies en/of bestelling tegen een scherpe prijs. U kunt ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Type A1. Geschikt voor de kelfort Halfgelaatsmasker. Bestendig tegen organsiche gassen en dampen met een kookpunt hoger dan 65 °C. Volgens EN 14387:2004+A1:2008.
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
Type N P2 R. Geschikt voor het Kelfort halfgelaatsmasker 757. Bestaande uit twee silicone opzet ringen en twee filters. Bestendig tegen organische gassen en dampen met een kookpunt hoger dan 65 °C. Volgens EN 14387:2004+A1:2008.
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
Filterdoos in kunststof, voorzien van een gestandaardiseerde schroefdraad volgens EN 148-1. Te gebruiken voor de maskers Jupiter, Pluto en Mars, maar ook voor maskers van andere merken met schroefdraad conform aan EN 148-1. Geschikt voor: Bescherming tegen organische dampen en gassen en de meeste oplosmiddelen uit lakken, verven en lijmstoffen. Conform: EN 141 A: Tegen organische dampen en oplosmiddelen met een kookpunt >65°C
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
Filterdoos in kunststof, voorzien van een gestandaardiseerde schroefdraad volgens EN 148-1. Te gebruiken voor de maskers Jupiter, Pluto en Mars, maar ook voor maskers van andere merken met schroefdraad conform aan EN 148-1. Geschikt voor: Hoog toxisch stof en aërosol. Deeltjes van kankerverwekkende stoffen, deeltjes van radioactieve stoffen, bacteriën, virussen, sporen. Doos = 8 st. Conform: EN 143.
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
TypeA1B1E1K1. Geschikt voor het Kelfort halfgelaatsmasker. Beschermt tegen organische dampen, oplosmiddelen, zure gassen, halogenen, zwaveldioxide en ammoniak. Volgens EN 14387:2004+A1:2008.
Let op filters van verschillende merken zijn niet uitwisselbaar.
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
Lichtgewicht en zeer comfortabel gelaatscherm, 450 x 200 mm, met individueel verstelbare hoofdband en voorhoofdbescherming. • Goede bescherming tegen impact (niveau B, gemiddelde energie) deeltjes en vloeistoffen (druppels en spatten) • Met verstelbare hoofdband • Ruit in polycarbonaat • Inzetbaar tot 130°C MATERIAAL : PC CONFORM : EN 170 GESCHIKT VOOR : chemische nijverheid, algemene industriële toepassingen en bouwnijverheid
Vraag een account aan of log in om prijzen te kunnen zien.
Hier vindt u alles op het gebied van halfgelaatsmaskers. De Jong & Roos BV probeert u op dit gebied een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Mocht er toch een artikel ontbreken, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen voor een vakkundig advies en/of bestelling tegen een scherpe prijs. U kunt ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Cookies Helpen ons om een betere diensten te kunnen verlenen. Als je gebruik wilt maken van onze diensten stem je toe om cookies te gebruiken